Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Соціальні проекти

22.09.2018 / 16:29

«Вінницягаз» побував у «Місті професій»

Сьогодні, 22 вересня, ПАТ «Вінницягаз» став учасником чудового проекту для дітей - «Місто професій», що відбувся у Вінниці. Тут були представлені цілий ряд спеціальностей. Кожен міг обрати фах до душі.

 Щоб «влаштуватися на роботу» кожна дитина отримала спеціальний паспорт. Після цього могла спробувати себе в якості пожежника, поліцейського, інкасатора, лікаря і, звичайно ж, газовика. Про «прийняття на роботу» у паспорт вносився запис. За роботу діти отримували зарплату в особливих грошових одиницях – «гривниках». Все, як у дорослих. За зароблені кошти можна було придбати в межах заходу смаколики та напої, іграшки та сувеніри. 

В локації «Вінницягазу» демонстрували яскравий автомобіль аварійної газової служби, укомплектований цікавим спеціальним обладнанням, інструментами, засобами індивідуального захисту. Був представлений також Центр обслуговування клієнтів компанії. 

Багато дітей охоче «працювали» в газовій службі. Особливо цікаво було спробувати себе в ролі фахівця АДС. Спілкувалися радіозв’язком з диспетчером, вмикали сирену спецавтомобіля, поспішали на виклик. Діти чемно відповідали на питання про природний газ та його властивості, сфери використання, користь і небезпеку, функції газової служби. Це також входило до «професійних обов’язків» маленьких газовиків.

Малеча отримала від ПАТ «Вінницягаз» повітряні кульки, сувеніри, смачне печиво у вигляді аварійного газової машини та символу компаній. 

Дорослі при цьому також часу не гаяли. Працівники Центру обслуговування клієнтів знайомили присутніх з інформацією про переваги користування онлайн-сервісами компанії, зокрема Особистим кабінетом та Контакт-центром. Розповідали про способи та строки передачі показань газового лічильника та оплати за газ, правила безпечного використання природного газу в побуті та користування газовими приладами. 
Приємно було спостерігати чималу чергу охочих працювати в газовій службі. Це вселяє надію, що професійними кадрами в майбутньому ми будемо забезпечені.

Джерело:
 
Персональний кабінет