Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Соціальні проекти

11.06.2018 / 09:21

Відбувся другий етап конкурсу професійної майстерності аварійних газових служб

8 червня, у місті Хмільник на спеціальному полігоні Хмільницького відділення ПАТ «Вінницягаз» відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності газових аварійних служб групи компаній РГК.

На даному етапі змагалися п’ять кращих команд міжрайонних відділень ПАТ «Вінницягаз». Такими в цьому році стали Вінницьке, Гайсинське, Жмеринське, Тульчинське та Хмільницьке відділення компанії.

Змагання проходять у чотири етапи, три з яких відбіркові, а четвертий стане завершальним.

Усі команди виявили високий професійний рівень, належну підготовку та матеріальне забезпечення.

Під час змагань фахівці аварійно-диспетчерських служб (АДС) демонстрували свої професійні знання, вміння та навички у теоретичній та практичній частинах.

Теоретичною частиною конкурсу стало складання газовиками письмового іспиту. При цьому їх знання перевіряли у найрізноманітніших напрямках, починаючи від властивостей природного газу, видів газопроводів, правил техніки безпеки, і закінчуючи досконалим знанням алгоритму дій на місці аварії залежно від її характеру та локалізації, надання першої долікарської допомоги постраждалим.

Перевірили у аварійників також практичні навички одягання протигазу та вміння використовувати засоби індивідуального захисту.

Комісією ретельно перевірявся технічний стан спецтранспорту - його зовнішній вигляд, стан двигуна, рульової та гальмової систем, коліс та шин, радіостанції та спеціальних пристроїв тощо.

Учасники конкурсу демонстрували укомплектованість автомобіля АДС спеціальними інструментами та обладнанням, оснащеність необхідною документацією, засобами захисту та розхідними матеріалами.   

Від цього основною мірою залежить оперативність та якість роботи аварійників.

У ході практичної частини змагань газовики продемонстрували навички у ліквідацій аварійної ситуації на ШГРП, а також пошуку підземного газопроводу та пошкоджень його ізоляції.

 «Конкурси професійної майстерності бригад аварійних газових служб є надзвичайно корисними для наших фахівців. Це і підвищення професійного рівня, і обмін досвідом, можливість не тільки продемонструвати свою вправність та майстерність, а й повчитися у інших. В цьому році такі змагання ювілейні - двадцяті. Вперше конкурс між командами АДС був проведений компанією у 1998 р. За двадцять років багато чого змінилося. Зокрема, на даний час маємо значно кращу матеріальну базу, сучасне технологічне обладнання, нові можливості. Однак незмінною залишається наша мета - забезпечення безперебійної та безаварійної роботи систем газопостачання, оперативної локалізації та ліквідації аварійних ситуацій», - акцентує головний інженер ПАТ «Вінницягаз» Михайло Дзіміна.

Члени Комісії оцінювали швидкість та якість виконання завдань з урахуванням дотримання всіх вимог, які ставляться перед бригадою АДС у випадку прибуття на місце виклику: швидкість реагування на заявку диспетчера АДС, час прибуття, оперативність огородження місця аварії, попередження населення про можливу аварійну ситуацію і пов’язану з цим небезпеку, а також власне усунення аварійної ситуації та виконання інших поставлених задач.

На даному етапі кращою бригадою аварійно-диспетчерської служби у Вінницькій області стала бригада АДС Вінницького відділення ПАТ «Вінницягаз», яка надалі представлятиме компанію на третьому етапі змагань, в ході якого буде визначений переможець поміж газорозподільними підприємствами Центрального, Східного та Західного регіонів. Друге та третє місце посіли відповідно команди Жмеринського та Хмільницького відділень ПАТ «Вінницягаз».

Вітаємо Вінницьке відділення з перемогою та бажаємо нашим колегам гідно представити ПАТ «Вінницягаз» у подальшій боротьбі за першість.

Джерело:
 
Персональний кабінет