Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Соціальні проекти

 • 11.06.2018 / 09:21

  Відбувся другий етап конкурсу професійної майстерності аварійних газових служб

  8 червня, у місті Хмільник на спеціальному полігоні Хмільницького відділення ПАТ «Вінницягаз» відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності газових аварійних служб групи компаній РГК.

  Читати далі
 • 25.05.2018 / 15:24

  Команда ПАТ «Вінницягаз» прийняла участь у ХІХ Спартакіаді працівників газових господарств України

  Команда ПАТ «Вінницягаз» прийняла участь у ХІХ Спартакіаді працівників газових господарств України імені Івана Ярового, яка проходила з 21 по 25 травня в курортному селі Стрілкове на Херсонщині, на узбережжі Азовського моря. Змагалися у різних видах спорту – волейбол, шашки, армспорт, плавання, настільний теніс, гирьовий спорт, легка атлетика тощо. При цьому продемонстрували гарну спортивну форму та високі результати.

  Читати далі
 • 22.05.2018 / 11:24

  21 травня стартувала ХІХ Спартакіада працівників газових господарств України імені Івана Ярового.

  Змагання проходять в курортному селі Стрілкове на Херсонщині, на узбережжі Азовського моря, на базі ДОЗ «Голубе полум’я». Від ПАТ «Вінницягаз» участь в Спартакіаді беруть 18 працівників, які представляють компанію у різних видах спорту, таких як гирьовий спорт, армспорт, настільний теніс, легка атлетика, плавання, шашки, волейбол. Організатором змагання є Профспілка працівників газових господарств України. Бажаємо нашій збірній наполегливості і наснаги, успіхів та блискучих перемог!

  Читати далі
 • 17.05.2018 / 11:20

  ПАТ «Вінницягаз» взяв участь у Всеукраїнських змаганнях серед фахівців діагностики газопроводів

  У цьому році вперше в Україні проходять Всеукраїнські змагання серед фахівців із діагностики газопроводів «Наша майстерність – Ваша безпека!». На спеціально облаштованих полігонах в Центральному, Західному та Східному регіонах зустрінуться представники понад двадцяти газорозподільних компаній. 15 – 16 травня в м. Коростень на базі Коростенського відділення ПАТ «Житомиргаз», у професійному вишколі взяли участь 7 команд - ПАТ «Вінницягаз», ПАТ «Житомиргаз», ПАТ «Київоблгаз», ПАТ «Миколаївгаз», ПАТ «Хмельницькгаз», ПАТ «Чернігівгаз» та ПАТ «Черкасигаз».

  Читати далі
 • 17.05.2018 / 11:15

  ПАТ «Вінницягаз» долучився до Всесвітнього дня вишиванки

  Сьогодні Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Проводиться щороку в третій четвер травня. Учасниками свята стали також працівники ПАТ «Вінницягаз», які із задоволенням прийшли сьогодні на роботу в українських вишитих сорочках.

  Читати далі
Персональний кабінет