Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Пресрелізи

19.02.2020 / 18:50

АТ «Вінницягаз» продовжуватиме діалог з Регулятором щодо підвищення зарплат газовиків до середніх по промисловості _cloned

Завдяки прийнятому Державним регулятором новому тарифу на розподіл газу «Вінницягаз» зможе до кінця року збільшити середню зарплату працівникам підприємства на 26%. Водночас розмір оплати праці залишається нижчим за середній у промисловості області. Це породжує відтік кваліфікованих кадрів. Відтак «Вінницягаз» продовжить перемовини з НКРЕКП щодо гідної заробітної плати газовиків.
Фахівці Гайсинського відділення ПАТ "Вінницягаз" ліквідовують аварійну ситуацію на ШГРП Фахівці Гайсинського відділення ПАТ "Вінницягаз" ліквідовують аварійну ситуацію на ШГРП ФОТО: ПАТ "Вінницягаз"

Середня зарплата на підприємстві протягом 2018 р. становила менше 6 тис. грн. Аби не втрачати спеціалістів, у 2019 р. АТ «Вінницягаз» вишукувало можливості виплачувати своїм працівникам більше, в середньому 7,8 тис. грн на місяць. Це стало можливим завдяки залученню додаткових ресурсів.  «Вінницягаз» цінує своїх фахівців. Для нас професійні кадри – це головний пріоритет.

Нові тарифи на розподіл газу дозволять підвищити розміри оплати праці. Впродовж усього 2020 року зарплати на «Вінницягаз» зростуть в середньому на 26%. Однак і цього буде недостатньо, аби компанія витримала конкуренцію серед роботодавців на ринку праці.

«Ми хочемо стимулювати і утримувати кращі кадри за рахунок гідної оплати праці. Адже АТ «Вінницягаз» є сервісною компанією. І рівень оплати праці позначається на якості обслуговування клієнтів, - говорить Валерій Кулійчук, начальник управління з персоналу АТ «Вінницягаз». - Тому ми будемо наполягати на підвищенні заробітних плат наших працівників. Вони мають бути не меншими  за середню заробітну плату по промисловості у Вінницькій області».

Водночас наша компанія продовжує інвестувати кошти у підвищення професійного рівня наших співробітників. Зокрема триває співпраця з багатьма бізнес-школами, де проходять навчання працівники середньої ланки та формується кадровий резерв. Лінійний персонал має змогу підвищувати кваліфікацію у новоствореному центрі навчання та розвитку, який відкрили під брендом РГК. Згодом мережа таких центрів запрацює по всій Україні.

АТ «Вінницягаз» цінує свої кадри, тому й надалі відстоюватиме інтереси працівників і робитиме все можливе, аби втримати кращих фахівців. На сьогодні дефіцит кадрів на підприємстві становить близько 20%. Найбільше не вистачає водіїв, електрогазозварників, слюсарів підземних газопроводів, слюсарів з експлуатації газового устаткування тощо. Усе - через низьку оплату праці, передбачену тарифом на розподіл. Наразі показник плинності кадрів коливається від 15 до 20% на рік, при нормі 8-10 % для промислового сектору.

 

Довідка: Основною сферою діяльності АТ «Вінницягаз» є розподіл природного газу. На сьогодні рівень газифікації Вінниччини становить 54 %. Природний газ отримують майже 453 тис. сімей і 4,3 тис. підприємств, установ і організацій. Обсяги розподілу становлять  637 088,93 тис. кубометрів природного газу на рік. АТ «Вінницягаз» входить до реєстру великих платників податку у Вінницькій області. У 2019 році до бюджетів різних рівнів компанією було сплачено понад 92 мільйони гривень.

Джерело:
 
Персональний кабінет