Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Фотогалерея

19.09.2016 / 11:10

Щорічний конкурс-огляд бригад Аварійно-диспетчерської служби

16 вересня на базі Тульчинського відділення ПАТ "Вінницягаз" відбувся 5-ий щорічний конкурс-огляд майстерності бригад Аварійно-диспетчерської служби. До участі у конкурсі було запрошено 21 команду АДС, які представили кожне відділення ПАТ "Вінницягаз".

Щороку перед початком опалювального сезону на базі одного із Управлінь ПАТ "Вінницягаз" відбувається конкурс-огляд бригад Аварійно-диспетчерської служби. Такий захід став вже гарною традицією та можливістю не лише перевірити готовність майстрів АДС до роботи в посиленому режимі під час опалювального сезону, а й приурочити свято до Дня Рятівника, який в Україні відзначають 17 вересня.

Зазвичай, конкурс проходить у два етапи: теоретична частина, під час якої спеціально створена комісія перевіряє знання майстрів, укомплектованість автомобілів, вміння користуватися засобами індивідуального захисту, та практична частина, під час якої майстри демонструють вміння ліквідовувати витік газу. Для цього бригади розділяють на дві групи - команди-учасниці першої групи ліквідовують витік газу на ШГРП, в той час як команди другої групи працюють над ліквідацією витоку газу на вихідному фланці.
Переможцем у цьогорічному конкурсі стала бригада АДС Тульчинського відділення ПАТ "Вінницягаз". За дорученням керівництва ПАТ "Вінницягаз" переможців було нагороджено телевізором. До того ж, за відмінну організацію заходу Тульчинське відділення "Вінницягаз" отримало також у подарунок холодильник.
Друге місце у конкурсі посіла бригада АДС Калинівського відділення ПАТ "Вінницягаз" - за вагомі результати, продемонстровані під час змагань, бригаду було нагороджено холодильником. Бригада АДС Жмеринського відділення "Вінницягаз" посіла третє місце і отримала у подарунок мікрохильову піч.
Керівництво ПАТ "Вінницягаз" дякує усім бригадам Аварійно-диспетчерської служби за участь у конкурсі, гарні результати, професійність, вміння діяти швидко та оперативно, бажає Аварійно-диспетчерським службам безпечного опалювального сезону, безперебійного та безаварійного газопостачання! Окрема подяка від керівництва компанії висловлюється керуючому Тульчинським відділенням ПАТ "Вінницягаз", Кавуну Віктору Володимировичу - за відмінну організацію заходу та високий рівень професійних вмінь майстрів бригади АДС Тульчинського відділення!

Джерело: