Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Діяльність компанії

19.11.2018 / 17:02

«Вінницягаз» - «Компанія-лідер»

16 листопада у Вінниці відбувся ХV регіональний щорічний конкурс «Бізнес-еліта Поділля». ПАТ «Вінницягаз» цьогоріч стало його учасником вперше. За результатами конкурсного відбору наша компанія отримала відзнаку в номінації «Компанія – лідер».

Загалом були відзначені компанії-переможці у 7 номінаціях: надійність, якість, стабільність, довіра, наша марка, компанія-лідер та вершина лідерства. Номінантами стали більше сотні представників бізнесу Вінниччини. Головна умова участі — легальна діяльність, прозорість податкової звітності та дотримання трудового законодавства. Знаково, що конкурс щороку відбувається за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації. Розвиток усіх форм підприємництва, економічна стабільність регіону – спільне завдання бізнесу та влади.

За майже 65 років своєї історії «Вінницягаз» зарекомендував себе як потужне, надійне, стабільне підприємство.

Ми докладаємо усіх зусиль, щоб газопостачання Вінниччини було надійним та безпечним. На сьогодні рівень газифікації Вінничини становить 54 %. Природний газ отримують 454 тисячі сімей і майже 5 тисяч комерційних споживачів, підприємств, бюджетних установ і організацій. З часу заснування кількість клієнтів «Вінницягаз» збільшилася у 300 разів.

Обсяги розподілу природного газу становлять  822 млн. кубометрів на рік.

Компанія обслуговує 17,2 тис. км газових мереж, 3 тис. одиниць газорегулюючого обладнання (ГРП/ШРП), 1,6 тис. станцій катодного захисту, 105,6 тис. комбінованих будинкових регуляторів тиску.

Успіхи та професійні досягнення працівників «Вінницягаз» неодноразово відзначалися Почесними Грамотами Кабінету міністрів України, званнями «Заслужений працівник промисловості України», орденами за заслуги та орденами Пошани, медалями «За трудову доблесть».

Компанія є лауреатом всеукраїнського конкурсу «Лідер паливно-енергетичного комплексу», занесена до «Золотої книги еліти України».

ПАТ «Вінницягаз» є одним з найпотужніших підприємств регіону, входить до реєстру великих платників податків у Вінницькій області. У 2017 році до бюджетів різних рівнів компанією сплачено понад 73 мільйони гривень.

Приємно, що робота нашої компанії відмічена на регіональному рівні, у такому престижному конкурсі, нарівні з провідними представниками бізнесу Поділля.

ПАТ “Вінницягаз” і надалі виконуватиме свою роботу якісно, сумлінно та відповідально. Працюємо злагоджено та ефективно на благо людей, регіону та країни.

Джерело: