Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Діяльність компанії

23.11.2018 / 13:57

ПАТ «Вінницягаз» нарощує потужності

23 листопада, після чергової підсумкової наради з керівниками відділень та дільниць, голова правління ПАТ «Вінницягаз» Олександр Кривак вручив ключі від трьох нових автомобілів Renault master Хмільницькому, Тульчинському та Гайсинському відділенням компанії. Нова техніка надійшла у розпорядження структурних підрозділів з капітального будівництва, ремонту та обслуговування газорозподільних мереж.
ПАТ «Вінницягаз» придбані три нових автомобілі Renault master для Хмільницького, Тульчинського та Гайсинського відділень компанії ПАТ «Вінницягаз» придбані три нових автомобілі Renault master для Хмільницького, Тульчинського та Гайсинського відділень компанії ФОТО: ПАТ "Вінницягаз"

ПАТ «Вінницягаз» постійно удосконалює рівень надання послуг споживачам, забезпечує виконання програм з реконструкції та розвитку мереж, приєднання нових абонентів тощо.  В кінці вересня цього року автопарк компанії уже поповнили три подібних  автомобілі, які успішно працюють у Жмеринському та Вінницькому відділеннях. До того автопарк оновлювався ще в 2014 році. Придбаний автотранспорт вкрай потрібен підприємству для виконання поставлених завдань, забезпечення належного сервісу та підвищення рівня обслуговування клієнтів.

Найближчим часом плануємо забезпечити новими одиницями техніки й інші відділення та дільниці компанії на місцях.

Джерело: