Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

11.06.2019 / 12:07

З 18 червня не буде газу в окремих селах Козятинського району

АТ «Вінницягаз» «готує сани влітку». В міжопалювальний період компанія проводить регламентні роботи на газових мережах по всьому регіону. Так, з 18 червня 2019 року Козятинською дільницею АТ «Вінницягаз» будуть проводитися планові ремонтні роботи на розподільчих газопроводах від ГРС «Перемога». У зв’язку з цим, з 07.00 год 18.06.2019 року буде тимчасово припинено постачання газу до окремих сіл Козятинського району.
Обслуговування газорозподільних мереж фахівцями АТ "Вінницягаз" Обслуговування газорозподільних мереж фахівцями АТ "Вінницягаз" ФОТО: АТ "Вінницягаз"

Зокрема, тимчасово не буде газу в наступних селах: с.Перемога, с.Немиринці, с.Туча, с.Куманівка, с.В.Степ, с.Миколаївка, с.Флоріанівка, с.Михайлин, с.Ш.Гребля, с.Йосипівка, с.Малишівка, с.Лопатин, с.Красне, с.Самгородок, с.Воскодавинці, с.Лозівка, с.Збараж, с.Вівсяники, с.Сошанське, с.Зозулинці, с.Блажіївка, с.Коритувата, с.Голубівка, с.Голендри.

Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних систем та безпечного постачання природного газу споживачам.

Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності.

Газопостачання буде відновлене по мірі виконання запланованих робіт.

Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами  після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх будинках та квартирах.

Джерело: