Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

11.05.2018 / 10:10

З 14 по 16 травня 2018 р. буде тимчасово припинене постачання природного газу до сіл Трубочка та Косанове Гайсинського району.

З 14 по 16 травня 2018 р., у зв’язку з проведенням Гайсинським відділенням ПАТ «Вінницягаз» позапланових ремонтних робіт газорозподільних мереж, буде тимчасово припинене постачання природного газу до сіл Трубочка та Косанове Гайсинського району.
Модернізація газового обладнання - основа безпеки газопостачання ПАТ "Вінницягаз" Модернізація газового обладнання - основа безпеки газопостачання ПАТ "Вінницягаз"

Прогнозований період зупинення: 3 дні.

Безпека постачання природного газу напряму залежить від належного технічного стану газорозподільних систем.

Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Після завершення робіт газопостачання буде відновлене.

Про дату відновлення газопостачання буде повідомлено додатково.

Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення газопостачання буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх квартирах.

Джерело: