Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

09.11.2018 / 09:54

З 13 листопада обмежать газопостачання в Могилеві-Подільському

Могилів-Подільською дільницею Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз» на виконання інвестиційної програми буде проводитись реконструкція шафового газорозподільчого пристрою по вул. Шаргородській. У зв’язку цим з 09:00 год. 13 листопада 2018 р. тимчасово припинять постачання природного газу по вул. Шаргородській (парна сторона) та ІІІ провулку Шаргородському міста Могилів-Подільський.
Бригада АДС Вінницького відділення ПАТ "Вінницягаз" ліквідовує аварійну ситуацію на ШГРП Бригада АДС Вінницького відділення ПАТ "Вінницягаз" ліквідовує аварійну ситуацію на ШГРП ФОТО: ПАТ "Вінницягаз"

Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних систем та безпечного постачання природного газу споживачам.

Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності.

Газопостачання буде відновлене по мірі виконання запланованих робіт.

Про дату відновлення постачання газу буде повідомлено додатково.

Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами  після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх будинках.

Джерело: