Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

08.10.2020 / 09:11

«Вінницягаз» забезпечуватиме розподіл газу у Браїлові та ще 12 селах Жмеринщини

7 жовтня 2020 року державний регулятор НКРЕКП розширив територію ліцензійної діяльності АТ «Вінницягаз». Відтепер компанія забезпечуватиме доставку газу споживачам Браїлова та ще 12 сіл Жмеринського району.
НКРЕКП НКРЕКП

Новими клієнтами компанії стали 3,2 тис. споживачів. До цього часу розподіл газу у цій місцевості здійснювало ДП «Монтажник» ТОВ «Торговий дім «Валінор». Дане підприємство припинило діяльність з доставки газу.

Разом з новим Оператором газорозподільних мереж споживачі зазначених населених пунктів отримають новий - менший тариф на послуги розподілу газу. Так, тариф ДП «Монтажник» становив 1,91 грн. (з урахуванням ПДВ), що на 65 % більше, ніж тариф «Вінницягазу». Діючий тариф на розподіл газу для АТ «Вінницягаз» становить 1,17 грн. за м куб (з урахуванням ПДВ).

ДП «Монтажник» надавало послуги розподілу газу в смт.Браїлів, сіл Біликівці, Тартак, Дубова, Новоселиця, Курилівці, Кармалюкове, Сьомаки, Почапинці, Слобода Почапинецька, Зоринці, Василівка, та Людавка Жмеринського району.

Для забезпечення газопостачання споживачів та експлуатації газорозподільних мереж, підтримання їх в робочому стані та, власне, здійснення доставки газу на даній території, державний регулятор в екстренному порядку розширив зону ліцензійної діяльності АТ «Вінницягаз». Відповідне рішення прийняте Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг згідно постанови від 07 жовтня 2020 р. № 1842 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 19 червня 2017 р. № 811».

«Наразі «Вінницягаз» здійснює обстеження технічного стану газорозподільних мереж, що передаються підприємству. Їх протяжність складає майже 208 км. Проводимо звірку показань лічильників. Фахівці компанії проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед споживачів про строки та способи передачі показань газових лічильників, порядок оплати послуги розподілу газу, функції контакт-центру та сервіси 104.ua» - інформує технічний директор компанії Ігор Дорошенко.

«Вінницягаз» – спеціалізована сервісна компанія, з 65-річним досвідом роботи. Має сучасне обладнання та кваліфікований персонал, що гарантує якість та надійність послуг. На теренах Вінниччини функціонують 21 структурний підрозділ «Вінницягаз». Нових споживачів охопить обслуговуванням Жмеринське відділення підприємства.  

Нова зона діяльності потребує вкладення значних трудових та фінансових ресурсів. Однак, «Вінницягаз» докладе усіх зусиль, аби нові клієнти компанії залишились задоволеними рівнем надання послуг та сервісом нового Оператора ГРМ.

Усю необхідну інформацію з питань розподілу природного газу клієнти АТ «Вінницягаз» можуть отримати щоденно з 8:00 до 20:00 год. у контакт-центрі за тел. 067-01-10-104, (0432) 509-104.

У м.Жмеринка функціонує центр обслуговування споживачів газу по вул. Соборна, 3. У період карантину центр обслуговує споживачів дистанційно – за вказаними вище телефонами контакт-центру.

Крім того, для передачі показань лічильників, оплати спожитого газу та його розподілу, а також у інших «газових» справах споживачі можуть скористатися зручними та сучасними онлайн-сервісами – Особистим кабінетом на сайті 104.ua, мобільними додатками 104Mobile та 104 Mobile Light, чат-ботами 7104ua у Телеграм та Viber.

Детальніше з  інформацією про діяльність АТ «Вінницягаз», а також типовим договором розподілу природного газу споживачі газу можуть ознайомитися на офіційному сайті компанії.

Джерело: