Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

12.09.2018 / 17:11

«Вінницягаз» взяв участь у роботі мобільного консультаційного пункту з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях

11 вересня ПАТ «Вінницягаз» вкотре взяв участь у роботі мобільного навчально-консультаційного пункту з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Цього разу у селі Нова Прилука Липовецького району. Захід проводився в місцевій школі, з ініціативи Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області, а також ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

 Фахівці нашої компанії розповіли школярам про властивості природного газу,  його користь для людини, правила безпечного користування газовими приладами та небезпеки, які  можуть статись при порушенні цих правил. Особливу увагу приділили порядку дій при виявленні запаху газу, виклику аварійної газової служби, небезпеці вибуху та отруєння чадним газом.

Усі слухачі отримали поліграфічну продукцію з доступними інструкціями відповідної тематики.

«Важливо навчати дітей правильному та безпечному користуванню газом та газовими приладами, а також нагадувати дорослим про необхідність дотримання цих правил та наслідки нехтування ними. Це допоможе уникнути біди», - наголосив інженер служби охорони праці та цивільного захисту ПАТ «Вінницягаз» Микола Польський.

Найближчим часом стартує місячник безпечного  та заощадливого використання природного газу в побуті. Газовики в черговий раз відвідають школи, ВУЗи, інші установи та заклади, аби нагадати споживачам правила користування газом, що з наближенням опалювального сезону особливо актуально.

Джерело: