Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

08.11.2019 / 15:31

«Вінницягаз» - в числі кращих підприємств області з організації заходів цивільного захисту

6 листопада Департамент цивільного захисту Вінницької ОДА відмітив АТ «Вінницягаз» серед кращих установ та організацій регіону в підготовці та проведенні заходів цивільного захисту населення. Відповідною грамотою Департаменту нагороджена Козятинська дільниця Хмільницького відділення АТ «Вінницягаз» в рамках проведення «Місячника Цивільного захисту» у 2019 р.
«Вінницягаз» - в числі кращих підприємств області з організації заходів цивільного захисту «Вінницягаз» - в числі кращих підприємств області з організації заходів цивільного захисту ФОТО: АТ "Вінницягаз"

Місячник Цивільного захисту проходив на Вінниччині з 15 вересня по 17 жовтня. Керівництвом області відмічена, зокрема, активна діяльність підприємства з удосконалення знань працівників, умінь та навичок з питань особистої безпеки, поведінки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

В той самий час АТ «Вінницягаз» проведений Місячник безпечного поводження з газом у побуті. Його учасниками стали 21 відділення та дільниці компанії по всьому регіону. Правила безпеки при користуванні газом наші фахівці нагадали споживачам в Центрах обслуговування клієнтів, трудових колективах, учням та студентам у школах та ВУЗах, малечі в дитячих садках, у місцевих ЗМІ. Роз’яснювали, що потрібно і чого не потрібно робити при виявленні запаху газу, як правильно користуватися газовими приладами, про небезпеку отруєння чадним газом тощо. Демонстрували спеціальне обладнання, проводили конкурси дитячого малюнку та вікторини на «газову» тематику.

Місячник безпеки «Вінницягаз» проводить двічі на рік – навесні та восени. Серед структурних підрозділів компанії цього разу найкраще спрацювали Гайсинське та Хмільницьке відділення, а також Барська дільниця Жмеринського відділення. Вони розділили перше, друге та третє місце відповідно серед учасників заходу. За гарну роботу переможцям виділені премії – 5, 3  та 2 тис. грн. за І, ІІ та ІІІ місце.

Джерело: