Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

05.08.2020 / 18:10

«Вінницягаз» ліквідував аварійну ситуацію на газопроводі в Немирові

4-5 серпня Немирівською дільницею АТ «Вінницягаз» здійснена ліквідація двох витоків газу на підземному газопроводі середнього тиску в місті Немирів.
«Вінницягаз» ліквідував аварійну ситуацію на газопроводі в Немирові «Вінницягаз» ліквідував аварійну ситуацію на газопроводі в Немирові ФОТО: АТ "Вінницягаз"

Компанією замінено дві аварійні ділянки газопроводу.

Одна - діаметром 219 мм протяжністю 1,5 м, інша – діаметром 57 мм протяжністю 4,5 м.

Даним газогоном блакитне паливо доставляється близько 600 споживачів газу міста.

Роботи виконуються за рахунок плати за розподіл природного газу.

Компанія закликає споживачів вчасно сплачувати послугу розподілу газу. Це дасть можливість газовикам швидко та якісно реагувати на подібні ситуації.

Наразі мережа перевіряється на герметичність. Від завтра газовики розпочнуть роботи з відновлення газопостачання споживачів.

Повторне прохання до мешканців будинків та квартир закрити крани на газопроводах перед газовими приладами та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників АТ «Вінницягаз» до газових приладів своїх помешкань.

Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх будинках та квартирах.

Немирівська дільниця «Вінницягаз» щоденно забезпечує доставку газу понад 16,2 тис. споживачів Немирівського і Липовецького районів, безпечну та безперебійну роботу понад 1,2 тис. км газопроводів.

Загалом по області «Вінницягаз» обслуговує близько 17,5 тис. км мереж, що потребують постійного обслуговування, ремонту та модернізації.

Джерело: