Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

28.09.2018 / 19:31

Відбувся семінар фахівців з цивільного захисту ПАТ «Вінницягаз»

Сьогодні, 28 вересня, на базі Калинівської дільниці Хмільницького відділення ПАТ «Вінницягаз» відбувся семінар працівників відділень та дільниць підприємства, відповідальних за організацію та проведення заходів з цивільного захисту.
Відбувся семінар фахівців з організації заходів цивільного захисту ПАТ «Вінницягаз» Відбувся семінар фахівців з організації заходів цивільного захисту ПАТ «Вінницягаз» ФОТО: ПАТ "Вінницягаз"

Семінар проводився в рамках «Місячника цивільного захисту», що проходить з 17 вересня по 17 жовтня по усій області.

Подібні заходи є особливо значимими в наш час, в період триваючого військового конфлікту на сході та загострення ситуації на півдні України. Крім того, усі ми пам’ятаємо надзвичайну ситуацію минулорічної давнини, коли 26-27 вересня 2017 року горіли артсклади у Калинівці.

 «В тій складній ситуації компанія «Вінницягаз» спрацювала професійно, надала відчутну допомогу в евакуації людей та усуненні наслідків лиха», - відмітив присутній на семінарі головний спеціаліст сектору ЦЗ і оборонної роботи Калинівської РДА Кондратюк О.А.

Під час семінару відповідальні працівники прозвітували про виконання заходів ЦЗ в поточному році, обмінялись досвідом роботи та озвучили плани на наступний, 2019 рік. Проаналізували результати проведення тестування відповідальних фахівців. Зокрема, відмітили значне підвищення рівня знань за останні роки.

 «При організації цивільного захисту на об’єктах газопостачання формалізм  неприпустимий. Ми маємо навчити людей, як правильно діяти в надзвичайних ситуаціях для забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних цінностей і довкілля», - наголосив фахівець з ЦЗ ПАТ «Вінницягаз» Василь Чопляк.

Слід відмітити, що протягом останніх 9-ти років Департаментом ЦЗ Вінницької обласної державної адміністрації ПАТ «Вінницягаз» та окремі районні структурні підрозділи компанії при проведенні Місячника з цивільного захисту визнавались кращими в регіоні серед спеціалізованих служб. Сподіваємось і в цьому році втримати позиції.

Джерело: