Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

10.10.2017 / 15:44

У «Вінницягаз» готові до початку опалювального сезону

Для забезпечення безаварійної доставки газу споживачам області в новому опалювальному сезоні співробітники ПАТ «Вінницягаз» провели масштабні ремонтні роботи на газопроводах у регіоні та усунення витоків газу. В рамках підготовки до зими було обстежено 5 тис. км. газопроводів. Також перевірено роботу газових приладів у 133,5 тис. домоволодінь
Газифікований приватний будинок Газифікований приватний будинок ФОТО: 104.ua

Для забезпечення безаварійного та безперебійного газопостачання 445 тис. споживачам області у новому опалювальному сезоні  на Вінниччині функціонує 514 газорозподільних пунктів, 2407 шкафних установок, 105 179 комбінованих будинкових регуляторів тиску. Загальна протяжність газових мереж, які обслуговує ПАТ «Вінницягаз», становить 17 тис. км. В рамках підготовки до опалювального сезону 2017-18 років фахівцями компанії було обстежено 5 тис. км газопроводів та споруд на них, ліквідовано майже 59 тис. витоків газу у побутових споживачів.

«Відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради, початок опалювального сезону цього року стартує 10 жовтня. Ще 2 жовтня «Вінницягаз» прозвітувало перед міською та обласною владою про повну готовність компанії до роботи у опалювальному сезоні. Цього року нашими фахівцями була проведена чи не наймасштабніша підготовка до роботи взимку – вдалося обстежити 5 тис. км газопроводів високого, середнього та низького тисків і споруд на них, можемо говорити і про досить високий рівень захисту газопроводів – 96%», - зазначив Голова правління ПАТ «Вінницягаз» Олександр Кривак.

До того ж, для своєчасної локалізації аварійних ситуацій в 21 управлінні «Вінницягаз» працює 23 бригади аварійно-диспетчерської служби, пік навантаження на роботу яких припадає саме на опалювальний сезон. Фахівцями служб внутрішньобудинкових систем газопостачання  було проведено технічне обслуговування у 133,3 тис. домоволодінь на Вінниччині. При цьому спеціалісти виявили 109 випадків несправності газового обладнання, 278 випадків самовільного втручання у системи газопостачання, 161 випадок втручання в роботу димвентканалів та 14 випадків відсутності тяги. Своєчасне виявлення таких фактів дає змогу не допустити нещасних випадків при використанні газу у побуті

З початком нового опалювального сезону у компанії закликають споживачів бути особливо пильними при використанні газу у побуті, слідкувати за наявністю тяги у димвентканалах,  за регулярним провітрюванням приміщення та в жодному разі не допускати самовільного втручання у системи газопостачання, роботу приладів обліку.

Джерело: