Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

31.07.2018 / 15:49

У літню спеку збільшуються ризики виникнення пожеж поблизу газопроводів

Під час літньої спеки, особливо при зборі урожаю аграріями, підвищується ризик виникнення пожеж на відкритих територіях, в лісових масивах та на сільськогосподарських угіддях. Особливо небезпечним є порушення правил пожежної безпеки поблизу газопроводів.
ПАТ «Вінницягаз» закликає усіх неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, проведення сільськогосподарських робіт т ПАТ «Вінницягаз» закликає усіх неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, проведення сільськогосподарських робіт т ФОТО: ПАТ "Вінницягаз"

Найчастіше загоряння виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Серед найпоширеніших причин пожеж у цю пору є необережне поводження з вогнем поблизу ланів та місць скиртування: паління, розпалювання багать, несправність сільськогосподарської техніки, відсутність вогнегасників тощо.

 З метою недопущення пошкодження та руйнування газопроводів і споруд на них, забезпечення надійного та безпечного функціонування систем газопостачання, ПАТ «Вінницягаз» наголошує на необхідності посилення заходів з дотримання правил пожежної безпеки.

Нагадуємо, що у період збирання урожаю забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях та відкритих територіях, випалювання сухої трави й сміття під час прибирання присадибних ділянок тощо. Мають місце випадки, коли сухостій та чагарники на полях, вздовж доріг та у долинах підпалюють навмисне, з метою упорядкування територій. Подібні дії загрожують виникненням масштабних пожеж. Часто відкритий вогонь переростає у неконтрольовану стихію, яка несе загрозу не тільки для навколишнього природного середовища, а й становить серйозну небезпеку для мереж газопостачання.

З метою недопущення подібних випадків та задля нашої з вами безпеки, ПАТ «Вінницягаз» закликає усіх неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, проведення сільськогосподарських робіт та благоустрою територій.

Джерело: