Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

24.05.2019 / 16:16

У Гайсині відкрито Центр обслуговування клієнтів «Вінницягаз»

24 травня 2019 р. у місті Гайсин АТ «Вінницягаз» урочисто відкрито новий сучасний Центр обслуговування клієнтів.
У Гайсині відкрито Центр обслуговування клієнтів «Вінницягаз» У Гайсині відкрито Центр обслуговування клієнтів «Вінницягаз» ФОТО: АТ "Вінницягаз"

Заклад розмістився у просторому приміщення в центрі міста по вул. Соборна, 85. Розрахований на 21 тисячу споживачів Гайсина та Гайсинського району. В середньому за день 5 фахівців по роботі з клієнтами будуть обслуговувати близько 250 клієнтів, а з 1 по 5 число кожного місяця, у період передачі показань лічильників про спожитий газ, - понад 1200 споживачів. Очолила колектив центру Бацько Світлана Богданівна.

Робота нового центру полягає у наданні широкого спектру послуг - починаючи від видачі довідок і консультацій по особовому рахунку, передачі показань про спожитий газ, звірки та оплати послуг до отримання технічних умов на приєднання до мереж.

Як і інші подібні центри компанії, Гайсинський ЦОК зручний та сучасний. Велика світла зала для прийому споживачів виконана у форматі відкритого простору - «Оpen space». Наші клієнти зможуть отримати тут увесь комплекс послуг компанії в одному місці, в комфортних умовах. Приміщення Центру має зручне зонування. Є достатня кількість місць для очікування, вбиральня, кулер з водою, можливість скористатися послугами «Особистого кабінету», є доступ до Wi-Fi, а також різні інформаційно-довідкові матеріали з корисною інформацією.

«Наша компанія постійно впроваджує новий підхід в обслуговуванні споживачів природного газу. Це новий стандарт роботи, що передбачає покращення якості сервісу, професійне надання повного переліку послуг в комфортних умовах. Наші  клієнти мають можливість в одному місці здійснити всі необхідні дії і витратити при цьому якомога менше часу.» - відмітив голова правління АТ «Вінницягаз» Олександр Кривак.

Завітали на відкриття центру і представники місцевої влади. Голова Гайсинської районної ради Боровий Г.І. особисто побував в ролі клієнта. Подякував керівництву компанії за створені умови обслуговування для жителів Гайсинщини.

Гайсинський Центр обслуговування клієнтів «Вінницягаз» - вже п’ятий на теренах Вінницької області. Такі ж центри успішно працюють у Вінниці, Хмільнику, Тульчині та Жмеринці. Найближчим часом планується відкриття Центру для споживачів Немирова та Немирівського району.

Джерело: