Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

05.07.2018 / 13:20

Стартував третій етап конкурсу професійної майстерності аварійних газових служб

4 липня, у місті Кам’янець-Подільський стартував третій етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності аварійно-диспетчерських служб газорозподільних підприємств групи компаній РГК. Три дні на спеціальному навчально-тренувальному полігоні Кам’янець-Подільського відділення ПАТ «Хмельницькгаз» проходитимуть змагання між аварійними службами семи газорозподільних підприємств Центрального регіону.

За результатами жеребкування першою демонструвала свою майстерність бригада АДС ПАТ «Вінницягаз», яка зустрілась у професійному двобої з бригадою АДС ПАТ «Хмельницькгаз».

До складу кожної команди входять по п’ять фахівців: диспетчер, майстер, два слюсарі та водій. Кожен має оперативно виконати покладену на нього функцію, чітко дотримуючись інструкцій, правил та положень. Поставлена мета досягається виключно злагодженими діями усієї команди. ПАТ «Вінницягаз» представляли майстер Віталій Соколовський, диспетчер Оксана Ковтонюк, слюсарі Петро Безвушко та Руслан Мороз, а також водій Володимир Супрунець.

Перед газовиками були поставлені непрості теоретичні та практичні завдання. В першу чергу конкурсною комісією було ретельно перевірено оснащення автомобілів АДС матеріально-технічними засобами. За переліком це спеціальне обладнання, прилади, інструменти, інвентар, спецодяг, засоби захисту та матеріали по 35 позиціях.

Практична частина передбачала пошук та усунення витоків газу на надземному, а також металевому та поліетиленовому підземних газопроводах. Крім того, хлопцям необхідно було погасити пожежу на підземному газопроводі у приямку, виявити та ліквідувати витоки газу, використовуючи при цьому засоби індивідуального захисту, надати першу долікарську допомогу постраждалому. Для ускладнення завдань учасники конкурсу працювали на штучно загазованих ділянках, що вимагало особливої пильності та вправності. Наші аварійники гарно впорались із завданнями, продемонстрували професійні вміння та навички, оперативність та злагодженість, належне матеріально-технічне забезпечення. Виконали також письмову теоретичну частину конкурсу на перевірку знань профільних нормативних актів, визначень та правил.

«Конкурс професійної майстерності бригад АДС дозволяє не лише показати командам власний рівень знань та вмінь, оснащеність спеціальним обладнанням та засобами, а й усвідомити власні помилки та отримати професійні рекомендації експертів на майбутнє. Це надзвичайно важливо в реальних аварійних ситуаціях, коли фахівцям АДС доводиться не лише виявляти та ліквідовувати витоки газу, а в першу чергу забезпечити безпеку людей, збереження їх життя, здоров’я та майна. За останніх півроку бригадами АДС ПАТ «Вінницягаз» здійснено майже 8 тисяч виїздів на заявки споживачів», - відмічає начальник служби контролю за виробництвом ПАТ «Вінницягаз» Сергій Капшук.

Протягом липня змагання проходитимуть між командами підприємств  Центрального, Східного та Західного регіонів. Три кращі з них, які наберуть найбільше балів, зустрінуться у фіналі 8 серпня на базі ПАТ «Чернігівгаз».

Очікуємо на результати проведення третього етапу змагань. Бажаємо подальших успіхів бригадам АДС ПАТ «Вінницягаз», безпечного та безаварійного газопостачання усім нам!

Джерело: