Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

17.05.2019 / 14:46

Повідомлення про зміну типу та найменування ПАТ «Вінницягаз»

З 17 травня 2019 року тип акціонерного товариства ""Вінницягаз" змінено з публічного акціонерного товариства на приватне акціонерне товариство. Найменування ПАТ «ВІННИЦЯГАЗ» змінено на АТ «ВІННИЦЯГАЗ».
Обслуговування газорозподільних мереж спеціалістами АТ "Вінницягаз" Обслуговування газорозподільних мереж спеціалістами АТ "Вінницягаз" ФОТО: ПАТ "Вінницягаз"

На виконання вимог чинного законодавства України, Рішенням річних Загальних зборів акціонерів ПАТ «Вінницягаз» (Протокол № 1 від 19.03.2019 року):
– тип акціонерного товариства змінено з публічного акціонерного товариства на приватне акціонерне товариство;
– найменування ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ВІННИЦЯГАЗ» змінено на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ВІННИЦЯГАЗ».

17.05.2019 року здійснено державну реєстрацію нової редакції Статуту та внесено зміни до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Починаючи з 17.05.2019 року офіційне найменування Товариства українською мовою, згідно із Статутом:

  • повне найменування - АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ВІННИЦЯГАЗ»
  • скорочене найменування –АТ «ВІННИЦЯГАЗ»

 Решта реквізитів Товариства (місцезнаходження, ідентифікаційний код, номери рахунків) залишаються без змін.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВІННИЦЯГАЗ» є правонаступником всіх прав та зобов’язань ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ВІННИЦЯГАЗ».

Звертаємо увагу, що всі укладені правочини, в тому числі договори/угоди, від імені ПАТ «ВІННИЦЯГАЗ», залишаються дійсними та чинними, і зміна найменування Товариства на АТ «ВІННИЦЯГАЗ» не припиняє та не змінює права та обов’язки сторін за укладеними правочинами.

Джерело: