Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

10.02.2015 / 15:09

ПАТ «Вінницягаз» працюватиме за електронним паспортом та протоколом підприємства

Компанія розпочинає пілотний проект по впровадженню електронного паспорту. Введення європейських стандартів роботи дозволить слідкувати за станом газопроводів регіону в он-лайн режимі та скеровувати аварійні машини в точку призначення, завдяки встановленим GPS навігаторам.
Спеціалісти АДС зажди напоготові! Спеціалісти АДС зажди напоготові! ФОТО: ПАТ "Вінницягаз"

Створення електронної інформаційної бази газопроводів і споруд на них  покращить оперативне реагування на виникнення надзвичайних ситуацій у Вінницької області. Електронний паспорт  - це інформаційна база, в якій вказано кількість ГРП, ШГРП та протяжність газопроводів. Інформація оновлюється в он-лайн режимі, що дає змогу більш оперативно реагувати на виникнення аварійних ситуацій. 

«Введення електронних паспортів – це перехід на зовсім новий рівень роботи. Налагодження такого виду моніторингу дозволить проводити аналіз  роботи газотранспортної системи регіону та в реальному часі контролювати її роботу», - пояснює 1-ий заступник голови правління - головний інженер ПАТ «Вінницягаз» Петро Шкварко, - «Перевагами електронної мапи газопроводів є також зручність у використанні, швидкий доступ до даних та швидке їх оновлення». 

Слідкувати за наповненням бази даних ви можете тут.

Джерело: