Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

11.10.2018 / 13:02

«Особистим кабінетом» уже користуються 66,5 тис. споживачів газу Вінниччини

«Особистий кабінет» на сайті 104.ua - зручний онлайн-сервіс для споживачів природного газу, що успішно функціонує з листопада 2015 р. На кінець вересня поточного року кількість користувачів ОК по Вінницькій області сягнула 66,5 тисяч. По Україні ця цифра становить близько 2 млн. осіб. Тільки у вересні зареєстрували Особисті кабінети 1060 споживачів блакитного палива Вінниччини.
Особистий кабінет - найзручніший сервіс для споживачів природного газу Особистий кабінет - найзручніший сервіс для споживачів природного газу ФОТО: ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ"

Кількість клієнтів, які віддають перевагу ОК, постійно зростає. Це свідчить про зручність та доступність сервісу у користуванні. «Особистий кабінет» являє собою багатофункціональну інтернет платформу з високим рівнем захисту персональних даних.

З ОК Ви значно економите Ваш час та кошти! Вам не доведеться стояти в черзі чи спеціально їхати до сервісного центру.

За допомогою ОК у будь-який, зручний для Вас час, не виходячи з дому, Ви можете дізнатися вартість газу, передати показання лічильника, дізнатися стан особового рахунку, роздрукувати квитанцію за спожитий газ, заплатити за газ онлайн, контролювати стан своїх розрахунків та споживання. Тут можна отримати будь-яку довідкову інформацію по особовому рахунку. В режимі онлайн можна також задати питання, отримати консультацію, залишити відгук або записатися на прийом до керівництва компанії.

Користувачі «Особистого кабінету» мають відкритий доступ до своїх даних в абонентській базі компанії.

Користуватися «Особистим кабінетом» можуть побутові споживачі природного газу, на чиє ім’я відкритий особовий рахунок. Реєстрація «Особистого кабінету» займає всього декілька хвилин. Для цього необхідно знати лише номер свого особового рахунку та останню суму платежу за газ або номер газового лічильника.

Детальнішу інформацію та покрокову інструкцію щодо реєстрації в «Особистому кабінеті» можна дізнатися на сайті 104.ua https://104.ua/ua/registration або за телефонами Контакт-центру (0432) 509-104, 067-01-10-104.

Зареєструватися в ОК Ви також можете, завітавши до Центрів обслуговування клієнтів. Для цього в Центрах відведені спеціальні куточки, обладнані комп’ютерною технікою, з доступом до мережі ІНТЕРНЕТ. При потребі менеджери Центрів обслуговування нададуть Вам практичну допомогу в реєстрації.  

ПАТ «Вінницягаз» постійно застосовує сучасні технології та можливості для зручності своїх клієнтів. Не відкладайте на потім! Скористайтеся ними та відчуйте переваги!

Джерело: