Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

04.09.2019 / 09:49

Кращі бригади аварійних газових служб України змагались у Хмільнику на Вінниччині

Третього вересня у місті Хмільник на базі АТ «Вінницягаз» відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності бригад аварійно-диспетчерських служб газорозподільних підприємств.

За результатами попередніх обласних та регіональних змагань до фіналу потрапили три учасники. У професійному вишколі змагались – АТ «Дніпропетровськгаз» (переможець у  Східному регіоні), АТ «Сумигаз» (Центральний регіон) та АТ «Рівнегаз» (Західний регіон).

Боротьба була запекла. Змагались кращі з кращих.

Кожна з команд демонструвала свої вміння та навички за наступними  конкурсними завданнями:

1 - Пошук та усунення витоків природного газу на підземних металевому та поліетиленовому газопроводі, надземному газопроводі;

2 - Гасіння пожежі на газопроводі та усунення витоку газу у приямку. Надання першої долікарської допомоги потерпілому.;

3 -  Технічний стан спецавтомобіля АДС  та його оснащення необхідними матеріально-технічними засобами, матеріалами та пристроями;  

4 – Одягання на швидкість засобів індивідуального захисту, зокрема протигазу та інших рятувальних засобів.

5 – Перевірка теоретичних знань членів бригади АДС.

Кожна бригада аварійників складається з п’яти осіб: майстер, диспетчер, два слюсарі та водій. Дії команди мають бути злагодженими та професійними. Користуються в роботі спеціальними приладами та обладнанням.  Для визначення місць витоку газу – течошукачами, високочутливими газоіндикаторами. Для пошуку підземних газопроводів – трасошукачами та іншими «розумними» пристроями. У кожного учасника свій підхід та свої «секрети» в організації роботи. Є чому повчитися!

Всі роботи мають бути виконані газовиками строго з дотриманням встановлених інструкцій та правил. За цим пильно стежить професійна конкурсна комісія. При правильному та своєчасному виконанні завдань команди отримують бали. Через зволікання чи допущені помилки зароблені бали знімаються.

Зрештою, в нелегкому поєдинку перемогу отримала команда АТ «Сумигаз». Друге місце посіла команда АТ «Рівнегаз». Бронзовим фіналістом змагань стала бригада АДС АТ «Дніпропетровськгаз».

Подібні конкурси надзвичайно важливі. Готуючись та беручи участь у них, газовики відточують свої професійні вміння та навички, обмінюються досвідом, вчаться уникати помилок. Усе це заради безпечного та безаварійного постачання газу у кожному регіоні, до кожної домівки.

Вітаємо команди з успішними виступами, досягненнями та перемогами. Нехай щастить Вам у вашій нелегкій роботі!

Джерело: