Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

03.09.2018 / 09:53

Через низькі зарплати плинність кадрів ПАТ «Вінницягаз» сягає 10 % щорічно

ПАТ «Вінницягаз» щороку втрачає близько 10 % працівників через низький рівень заробітної плати. Лише за сім місяців поточного року з компанії звільнилися 220 співробітників.
Бригада АДС Вінницького відділення ПАТ "Вінницягаз" ліквідовує аварійну ситуацію на ШГРП Бригада АДС Вінницького відділення ПАТ "Вінницягаз" ліквідовує аварійну ситуацію на ШГРП ФОТО: ПАТ "Вінницягаз"

Сьогодні працівники ПАТ «Вінницягаз» отримують в середньому 6630 грн. Середньомісячна зарплата в промисловості по регіону - 8524 грн., в галузі електропостачання - 9146 грн. Навіть виплати безробітним в центрі зайнятості часто вищі, ніж зарплата газовика.

Зарплата газовиків обмежена тарифом на розподіл природного газу, що є складовою ціни на газ. Ця складова не змінювалася з 2016 року. З діючої ціни природного газу для населення в розмірі 6,96  грн./м куб.  облгаз в середньому отримує лише 51 копійку.

«Ми не прагнемо підвищення ціни на газ. Ситуацію можна вирішити, не змінюючи ціну газу, а лише перерозподіливши її складові. Все залежить від рішення НКРЕКП. Відтік висококваліфікованих кадрів з газової галузі катастрофічний. Компанія намагається робити усе можливе, щоб втримати спеціалістів, однак без зміни тарифу ми не можемо забезпечити належний рівень оплати праці», - непокоїться голова правління ПАТ «Вінницягаз» Олександр Кривак.

Звернення газорозподільних підприємств до НКРЕКП та  Кабінету Міністрів України щодо встановлення економічно обгрунтованого тарифу на розподіл у структурі ціни на газ наразі залишаються без належного реагування.

Профспілка працівників ПАТ «Вінницягаз» в черговий раз  звертається до НКЕРКП та Уряду з вимогою врахування в тарифі на розподіл природного газу підвищення заробітних плат газовиків до рівня, середнього по промисловості. У випадку ігнорування вимог профспілок, працівники галузі можуть почати акції протесту. І це перед початком опалювального періоду, до якого і так з великими зусиллями проводимо підготовку мереж. 

Джерело: