Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

21.08.2017 / 09:49

Через диверсію на газопроводі у ніч на 21 серпня Тяжилів ледь не залишився без газу

Небезпечні ігри: у ніч з неділі, 20 серпня, на понеділок, 21 серпня, близько 5 ранку невідомі особи перекрили газову трасову засувку на вул. Гонти, яка з'єднує газорозподільні станції "Північна" та "Східна" у Вінниці
Газові мережі Газові мережі

Газова трасова засувка розташована на газопроводі високого тиску, то ж невідомі особи своїми діями не лише могли залишити без газу весь мікрорайон Тяжилів, а й спричинити серйозну аварійну ситуацію.
Завдяки оперативності працівників служби експлуатації газових мереж та аварійно-диспетчерської служби "Вінницягаз" вінничани на Тяжилові не лише залишилися з газом, а й могли спати спокійно. Працівники "Вінницягаз вчасно помітили катастрофічне падіння тиску в мережі (з 1,7 до 0,3), відкрили засувку та відрегулювали тиск.
"Вінницягаз" звертається до усіх вінничан із застереженням - подібні дії є неприпустимими! Адже, незалежно від того, які цілі переслідували невідомі особи, їхні дії могли призвести не лише до аварійної ситуації і припинення газопостачання, а й навіть вартувати комусь життя - враховуючи те, що "ігрища" влаштували на газопроводі високого тиску.

Джерело: