Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

07.06.2018 / 12:20

18-19 червня буде призупинене постачання природного газу від ГРС «Літин»

Згідно повідомлення Барського ЛВ УМГ філії УМГ «Черкаситрансгаз» 18-19 червня 2018 р. будуть проводитися ремонтні роботи на ГРС «Літин». У зв’язку з цим ПАТ «Вінницягаз» попереджає споживачів природного газу про призупинення постачання природного газу з 08:00 год. 18 червня 2018 р. до наступних населених пунктів Літинського району: смт. Літин, сіл Бiлозiрка, Бiркiв, Багринівці, Балин, Бруслинів, Бруслинівка, Вербівка, Вишенька, Городище, Громадське, Дашківці, Дяківці, Івча, Іскриня, Кожухів, Кулига, Кусиківці, Літинка, Літинські Хутори, Лукашівка, Малинівка, Миколаївка, Микулинцi, Новоселиця, Осолинка, Пеньківка, Петрик, Підлісне, Ріжок, Садове, Селище, Сосни, Супрунів, Трибухи.
Обладнання газорозподільчого пункту Обладнання газорозподільчого пункту

Прохання до жителів зазначених населених пунктів обмежити споживання блакитного палива у вказаний період для раціонального використання природного газу, що залишиться в мережах після зупинки ГРС.

Безпека постачання природного газу напряму залежить від належного технічного стану газорозподільних систем.

Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Після завершення робіт газопостачання буде здійснюватися у звичному режимі.

Джерело: