Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

Новини

 • 22.05.2018 / 08:20

  З 12 червня 2018 року буде тимчасово припинене газопостачання від ГРС «Теплик»

  З 12 червня 2018 року, у зв’язку з проведенням планових ремонтно-профілактичних робіт Теплицькою дільницею Гайсинського відділення ПАТ «Вінницягаз» та зупинкою ГРС «Теплик», буде тимчасово припинене постачання природного газу до наступних населених пунктів: смт. Теплик, села Мала Мочулка, Карабелівка, Мишарівка, Кубліч, Важне, Степанівка, Марківка, Розкошівка, Стражгород, Комарівка, Костюківка, Тополівка, Саша, Сокиряни, Погоріла, Росоша, Удич, Веселівка.

  Читати далі
 • 22.05.2018 / 08:15

  Увага!!! Змінено графік тимчасового припинення газопостачання по Немирівській дільниці Тульчинського відділення ПАТ "Вінницягаз"

  В середині травня ПАТ «Вінницягаз» була оприлюднена інформація щодо тимчасового припинення газопостачання по Немирівській дільниці Тульчинського відділення ПАТ "Вінницягаз", у зв’язку з проведенням планових ремонтно-профілактичних робіт та зупинкою ГРС «Немирів» сільська нитка. З технічних причин до графіка припинення постачання природного газу по даній дільниці внесені зміни.

  Читати далі
 • 21.05.2018 / 08:25

  Колектив ПАТ «Вінницягаз» вітає Олександра Андрійовича з днем народження!

  Бажаємо міцного здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, сімейного благополуччя і щастя! А ще бадьорості духу, позитиву, сили і енергії, достатку та стабільності, яскравих подій та незабутніх вражень! Бажаємо завжди перемагати, залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним та цілеспрямованим! Дякуємо за багаторічну співпрацю! Всіх звершень та здійснення мрій!

  Читати далі
 • 17.05.2018 / 11:20

  Бригада ДДГ ПАТ «Вінницягаз» взяла участь у Всеукраїнських змаганнях фахівців діагностики газопроводів «Наша майстерність – Ваша безпека!»

  У цьому році вперше в Україні проходять Всеукраїнські змагання серед фахівців із діагностики газопроводів «Наша майстерність – Ваша безпека!». На спеціально облаштованих полігонах в Центральному, Західному та Східному регіонах зустрінуться представники понад двадцяти газорозподільних компаній. 15 – 16 травня в м. Коростень на базі Коростенського відділення ПАТ «Житомиргаз», у професійному вишколі взяли участь 7 команд - ПАТ «Вінницягаз», ПАТ «Житомиргаз», ПАТ «Київоблгаз», ПАТ «Миколаївгаз», ПАТ «Хмельницькгаз», ПАТ «Чернігівгаз» та ПАТ «Черкасигаз».

  Читати далі
 • 17.05.2018 / 11:15

  ПАТ «Вінницягаз» долучився до Всесвітнього дня вишиванки

  Сьогодні Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Проводиться щороку в третій четвер травня. Учасниками свята стали також працівники ПАТ «Вінницягаз», які із задоволенням прийшли сьогодні на роботу в українських вишитих сорочках.

  Читати далі
Персональний кабінет