Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

До уваги клієнтів

06.12.2017 / 08:34

ЗІ СВЯТОМ ДОРОГІ НАШІ ВОЇНИ!

Від імені усього колективу ПАТ "Вінницягаз" щиро вітає вас із Днем збройних Сил України!

День збройних Сил України! – це свято всіх, хто несе службу, метою якої є захист нашої Вітчизни. Відзначають його, традиційно - 6 грудня. Збройні сили України — це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України.

В такі складні для країни часи мужність та відданість українських воїнів є прикладом для усіх нас. Прикладом того, що якою б важкою не здавалася ситуація – варто зустріти її в повній готовності, поглянувши у вічі. Прикладом того, що найцінніше, що у нас є це наша свобода і самобутність.

Дякуємо вам за міцність духу, відданість справі та Батьківщині! А ще бажаємо усім воїнам України, передовсім, міцного здоров’я, Божого благословіння, віри непохитної та єдності на шляху до кращого майбутнього. Мирного неба над головою, родинного щастя, затишку та добробуту! Зі святом вас, захисники!

З повагою,
Голова правління ПАТ "Вінницягаз"
Олександр Кривак

Джерело: