Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

До уваги клієнтів

07.09.2017 / 20:58

З Днем працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Шановні колеги, друзі, партнери! Від імені усього колективу ПАТ «Вінницягаз» щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!
З Днем газовика! З Днем газовика! ФОТО: ПАТ "Вінницягаз"

Вірю, що щороку наше професійне свято набуває дедалі більшого значення, і в такий непростий час робота працівників газової галузі є особливо важливою для людей. Незважаючи на проблеми газорозподільних компаній, ми забезпечуємо спокій та безпеку мільйонів українців – споживачів природного газу. Щодня, щогодини на варті безаварійного та безперебійного газопостачання стоїть він – газовик. Це кропітка праця, яка не знає вихідних і яку люди часто не бачать і не відчувають – рівно до тих пір, поки не зіштовхнуться з витоком газу у квартирі або ж аварією на газопроводі.

Знаю, як непросто сьогодні нашим працівникам докладати максимальних зусиль для того, аби виконувати обов’язки, покладені на нас Законом та Державою – відповідати за безаварійне газопостачання для 445 тис. споживачів газу у області, обслуговувати 17 тис. км газових мереж, щороку ліквідовувати в середньому 25 тисяч витоків газу. Від вправності газовиків, їхньої професійності та оперативності залежить, чи зможете ви, прокинувшись, спокійно ввімкнути газ і приготувати сніданок, випити вранішню каву, чи матимете тепло та гарячу воду в оселях. За великим рахунком, саме від газовиків, у багатьох випадках, залежать і життя наших споживачів…    

Окрім безпеки, ми дбаємо і про комфорт наших абонентів, заради них втілюємо в роботу компанії європейські принципи клієнтоорієнтованості. Приміром, чи не найзнаковішою подією цього року для нас та для усіх вінничан-споживачів природного газу стало відкриття першого у Вінниці, сучасного Центру обслуговування клієнтів. На місці колишнього абонентського відділу з тьмяними стінами та довгими чергами ми відбудували гарний, яскравий, комфортний Центр. Щодня 12 менеджерів обслуговують в середньому 600 вінничан, допомагаючи їм оперативно, протягом 10 хвилин, вирішити будь-які «газові» питання. Вінничани вже оцінили переваги роботи «Вінницягаз» у новому форматі, і ми з того безмежно раді!   

Колектив «Вінницягаз» - це майже 2 тисячі відданих своїй справі працівників. І робота кожного з вас, шановні колеги, потрібна людям, а ваша професійність заслуговує на щиру подяку та глибоку повагу! Вдома на вас чекають рідні та близькі, за вас завжди хвилюються у сім’ї… То ж нехай у ваших домівках буде тепло та достаток, а в душах – радість та спокій. Бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, стабільності, достатку та успіху! Дякую за вашу відданість нашій спільній справі, за розуміння, самовідданість та готовність працювати на благо людей та країни! Зі святом вас, колеги!

З повагою,

Голова правління ПАТ "Вінницягаз"

Олександр Кривак

Джерело: