Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

До уваги клієнтів

27.06.2018 / 16:20

З 2 липня буде припинене газопостачання від ГРС «Хомутинці»

2 липня 2018 р. Калинівська дільниця Хмільницького відділення ПАТ «Вінницягаз» розпочинає планові ремонтно-профілактичні роботи на газорозподільних мережах від ГРС «Хомутинці». У зв’язку з цим буде тимчасово припинене постачання природного газу до наступних сіл Калинівського району: Бережани, Писарівка, Хомутинці, Грушківці, Байківка, Жигалівка, Яблуневе, Пиків, Шепіївка, Іванів, Іванівська Слобідка, Гущинці, Камяногірка, Мізяків, Мізяківська Слобідка, Павленки, Уладівське, та с.Матяшівка Літинського району.
Бригада АДС перевіряє з'єднання газопроводу на герметичність Бригада АДС перевіряє з'єднання газопроводу на герметичність

Безпека постачання природного газу напряму залежить від належного технічного стану газорозподільних систем.

Проведення зазначених робіт є важливим етапом у підготовці до опалювального періоду.

Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності.

Газопостачання буде відновлене по мірі виконання запланованих робіт.

Про дату відновлення постачання газу буде повідомлено додатково.

Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами  після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення газопостачання буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх будинках.

Джерело: