Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

До уваги клієнтів

11.05.2018 / 10:15

З 16 травня 2018 р. Барською дільницею Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз» розпочинаються ремонтно-профілактичні роботи газорозподільних мереж від ГРС «Бар»

У зв’язку з проведенням Барською дільницею Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз» планових ремонтно-профілактичних робіт з технічного обслуговування газорозподільних мереж від ГРС «Бар», з 6.00 год. 16 травня 2018 р. буде тимчасово припинене постачання природного газу до наступних населених пунктів Барського району: селища Бар, сіл Войнашівка, Пляцина, Балки, Окладне, Йосипівка, Барські Чемериси, Адамівка, Стасюки, Чемериське, Борщі, Мигалівці, Журавлівка, Гавришівка, Терешки, Сименки, Сеферівка, Буцні, Голубівка, Кузьминці, Мирне, Регентівка.
Компанія «Вінницягаз» планує спрямувати понад 40 млн грн на модернізацію газотранспортної системи регіону Компанія «Вінницягаз» планує спрямувати понад 40 млн грн на модернізацію газотранспортної системи регіону

Прогнозований період зупинення: 10 днів.

Безпека постачання природного газу напряму залежить від належного технічного стану газорозподільних систем.

Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Після завершення робіт газопостачання буде відновлене.

Про дату відновлення газопостачання буде повідомлено додатково.

Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення газопостачання буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх будинках/квартирах.

Джерело: