Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

До уваги клієнтів

11.05.2018 / 10:15

З 14 травня 2018 року буде тимчасово припинене газопостачання від ГРС «Брацлав» по Немирівській дільниці Тульчинського відділення ПАТ "Вінницягаз"

З 14 травня 2018 року, у зв’язку з проведенням планових ремонтно-профілактичних робіт на газорозподільних мережах та зупинкою ГРС «Брацлав» Немирівською дільницею Тульчинського відділення ПАТ "Вінницягаз", буде тимчасово припинене постачання природного газу до наступних населених пунктів: смт. Брацлав, с. Грабівці, с. Монастирське, с.Сорокодуби.
Незважаючи на труднощі, ПАТ «Вінницягаз» активно проводить усі необхідні роботи по підготовці газових мереж області до опалювального сезону 2015-16 Незважаючи на труднощі, ПАТ «Вінницягаз» активно проводить усі необхідні роботи по підготовці газових мереж області до опалювального сезону 2015-16

Безпека постачання природного газу напряму залежить від належного технічного стану газорозподільних систем.

Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності.

Газопостачання буде відновлене по мірі виконання запланованих робіт.

Про дату відновлення постачання газу буде повідомлено додатково.

Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами  після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення газопостачання буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх квартирах.

Джерело: