Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

До уваги клієнтів

06.08.2020 / 19:09

Споживачам окремих районів області варто обмежити споживання газу 11-20 серпня для уникнення припинення газопостачання

11-20 серпня 2020 року Барське та Золотоніське ЛВ УМГ планують виконання ремонтних робіт на ГРС «Бар», ГРС «Теплик», ГРС «Оратів» та ГРС «Побережне».
Роботу газових мереж контролюють прилади Роботу газових мереж контролюють прилади ФОТО: АТ «Киевоблгаз»

 АТ «Вінницягаз» вживатиме при цьому усіх можливих заходів для недопущення припинення газопостачання побутових споживачів.

Тим не менше, має місце імовірність припинення подачі газу до населених пунктів Вінницького, Барського,Теплицького, Оратівського та Немирівського районів:

  • 11-12 серпня - Барський район
  • 17 серпня - Теплицький район
  • 19 серпня - Оратівський район
  • 20 серпня - Вінницький район (села Побережне, Оленівка, Кордишівка, Михайлівка, Гуменне, Жабелівка, Олександрівка)
  • 20 серпня - Немирівський район (села Байраківка, Дубмаслівка, Глинянець, Дубовець, Кудлаї, Некифорівці, Лука, Чаульське)

Не припинити подачу газу споживачам у період проведення ремонту на газопроводах можливо лише шляхом оптимального використання наявного в мережі ресурсу газу.

Закликаємо усіх споживачів зазначених територій максимально обмежити споживання газу у вказаний період.

Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності.

Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних систем та безпечного постачання природного газу споживачам.

У випадку вимушеної зупинки газопостачання прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників АТ «Вінницягаз» до газових приладів своїх помешкань.

Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх будинках та квартирах.

Джерело: