Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

До уваги клієнтів

23.08.2019 / 08:52

«Вінницягаз» вітає усіх з Днем Державного Прапора України!

Шановні колеги, партнери, друзі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди визначного національного свята - Дня Державного Прапора України!
АТ "Вінницягаз" вітає з Днем Державного прапора України! АТ "Вінницягаз" вітає з Днем Державного прапора України!

Символічно, що ми відзначаємо його напередодні Дня незалежності нашої держави. Адже національний прапор — один з найважливіших символів державності і єднання нації в  усіх країнах світу.

Наш синьо-жовтий стяг — це втілення мрій предків про свободу і незалежність України. Він вінчав великі перемоги, найважливіші події в житті країни. Прапор - це наша єдність, наш дух, честь і слава. З синьо-жовтим прапором ми добилися незалежності і відновили власну державу. За відносно невеликий період становлення України Державний прапор став відомий у всьому світі, і сьогодні від кожного з нас залежить, щоб це визнання тільки зміцнювалося. 

То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини!

Від усього серця бажаю, щоб життя кожного громадянина своєї Батьківщини завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного прапора: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!

Доброго здоров’я, добробуту, миру і злагоди кожній родині!

З повагою,
Голова правління АТ "Вінницягаз"
Олександр Кривак

Джерело: