Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

До уваги клієнтів

12.08.2019 / 14:57

У Немирові відкрито новий Центр обслуговування клієнтів «Вінницягаз»

9 серпня 2019 р. у Немирові АТ «Вінницягаз» відкрито черговий сучасний Центр обслуговування клієнтів.

Понад 20 тисяч споживачів газу Немирова та Немирівського району відтепер зможуть вирішувати усі «газові» справи саме тут.

Задля зручності клієнтів новий Центр обслуговування розмістився у просторому приміщенні в середмісті Немирова по вул. Соборна, 40/1.

Центр надає увесь комплекс послуг компанії в одному місці, в комфортних умовах. Наші клієнти зможуть тут отримати необхідні довідки та консультації по особовому рахунку, передати показання про спожитий газ, провести звірку та перевірити стан розрахунків, отримати технічні умови на приєднання до мереж тощо.

На відкриття завітали зі словами вдячності про турботу та сучасний формат обслуговування споживачів газу Немирівщини заступник голови Немирівської райдержадміністрації Бугаков П.В. та заступник Немирівського міського голови Дзюбак І.П.

«Компанія «Вінницягаз» створює такі центри обслуговування по всій Вінницькій області з думкою про наших клієнтів, задля їх комфорту та зручності. Це і зручне місце розташування, і сучасне обладнання, і спеціально підготовлений персонал. Починали із великих міст та районів – з кількістю споживачів газу понад 20 тис. осіб. Тепер дійшла черга і до менших міст.» - говорить голова правління АТ «Вінницягаз» Олександр Кривак.

Немирівський ЦОК виконаний у кращих традиціях компанії, з турботою про споживача. Зручний та сучасний, світлий, просторий та комфортний. Обладнаний системою «Електронна черга», необхідною комп’ютерною та побутовою технікою, сучасними меблями. На рецепції клієнтів зустрічає професійний, привітний менеджер. Далі зі споживачами працюють оператори Центру. 

Зала для прийому клієнтів виконана у форматі відкритого простору - «Оpen space». Є достатня кількість місць для очікування, вбиральня, кулер з водою, можливість скористатися послугами «Особистого кабінету». Для відвідувачів з дітьми обладнаний яскравий дитячий куточок. Тут малеча може забавлятися, поки дорослі вирішують свої справи. Є доступ до Wi-Fi, а також різні інформаційно-довідкові матеріали з корисною інформацією. Спеціально обладнаний комп’ютером та інтернет-зв’язком куточок самообслуговування для «тонкого клієнта». Тут споживач може самостійно скористатися онлайн сервісами компанії.

В середньому за день 5 фахівців по роботі з клієнтами будуть обслуговувати близько 250 клієнтів, а з 1 по 5 число кожного місяця, у період передачі показань газових лічильників, - понад 1200 споживачів. Очолила колектив центру Тетяна Сергіївна Головенько.

До цього у Немирівській дільниці споживачів газу обслуговували лише два спеціалісти. Крім того, аби отримати необхідні послуги, споживачі змушені були добиратися далеко за місто. Відтепер ця проблема вирішена.

Це вже шостий Центр на Вінниччині, відкритий компанією за останні три роки. Подібні осередки функціонують у Вінниці, Хмільнику, Жмеринці, Тульчині та Гайсині. Сучасний ЦОК віднедавна є основною точкою нашого контакту з клієнтами. Переваги – очевидні. Клієнт в усіх питаннях газопостачання звертається лише до Центру обслуговування. В свою чергу наші служби теж спілкуються з клієнтом через ЦОК.

Наша компанія постійно впроваджує новий підхід в обслуговуванні споживачів природного газу. Це новий стандарт роботи, що передбачає покращення якості сервісу, професійне надання повного переліку послуг в комфортних умовах. Наші  клієнти мають можливість в одному місці здійснити всі необхідні дії і витратити при цьому якомога менше часу.

Незабаром «Вінницягаз» планує відкрити ще один ЦОК. Цього разу у Козятині.

Джерело: