Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

До уваги клієнтів

06.12.2018 / 17:25

Станом на 6 грудня ситуація з відсутністю лімітів газу не змінилася

Вчора, 5 грудня 2018 р., ПАТ «Вінницягаз» інформувало про відсутність лімітів газу на грудень у 83 об’єктів бюджетної сфери та 4 теплопостачальних організацій регіону. На сьогодні, 6 грудня, ситуація не змінилася.

Номінацій на газ досі не отримали наступні бюджетні установи, організації та їх структурні підрозділи на місцях:
- Головне управління Національної поліції в Вінницькій області;
- 2-й держ. пожежно-рятувальний загін ГУ ДСУНС у Вінницькій області;
- Вінницький обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України;
- ДВНЗ Могилів-Подільський монтажно- економічний коледж;
- Територіальне медичне обєднання Міністерства внутрішніх справ України по Вінницькій області; 
- ВЧ № 2193 Могилів-Подільський прикордонний загін;
- Відділ освіти Тульчинської РДА (10 шкіл; 3 ДНЗ);
- Іванівська сільська рада (відключено с/рада); працює 2 школи, 1 ДНЗ; 
- Вінницький обласний центр зайнятості (з 18 об'єктів 11 відключено).

Без номінацій також чотири виробники теплової енергії Вінниччини: ОСББ «Подолянка – 7», ОСББ «Престиж – 2015», ДП Вінницької виправної колонії № 86 та Калинівський технологічний технікум.

У зв’язку з відсутністю лімітів на 12 об’єктів припинено розподіл природного газу. По 71 об’єкту ПАТ «Вінницягаз» направлені споживачам попередження про припинення розподілу енергоресурсу, однак наразі вони продовжують працювати. До таких відносяться, зокрема три дитячі садки, дванадцять загальноосвітніх шкіл, одинадцять об’єктів закладів охорони здоров’я тощо.
ПАТ «Вінницягаз» впродовж останніх двох місяців широко інформувало споживачів природного газу, про те, що у разі відсутності у них номінацій (лімітів) споживання природного газу на відповідний період, компанія змушена буде припинити таким організаціям розподіл природного газу. 
Споживання газу при відсутності лімітів згідно чинного законодавства розцінюється як незаконний відбір (крадіжка). Відповідно, за відсутності номінацій газорозподільна організація вимушена припинити таким споживачам подачу газу незалежно від пори року та погодних умов за вікном.
Ситуація критична та має бути якнайшвидше вирішена зазначеними споживачами з газопостачальними організаціями, НАК «Нафтогаз України» та АТ «Укртрансгаз».
ПАТ «Вінницягаз» є газорозподільною організацією та не впливає на процедуру отримання лімітів. Компанія розподіляє енергоресурс відповідно до заведених номінацій.

Джерело: