Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

До уваги клієнтів

10.05.2018 / 17:10

Представники ПАТ «Вінницягаз» взяли участь у роботі Мобільного консультаційного пункту з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях

Сьогодні, 10 травня 2018 р., у м.Немирів працював Мобільниний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. У його роботі взяв участь і ПАТ «Вінницягаз». Організаторами проекту виступили Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області, а також ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Метою проведення заходу стало доведення до населення інформації про види небезпек та порядок дій у разі їх загрози та виникнення, підвищення рівня захисту населення від непередбачених надзвичайних ситуацій та можливих людських втрат. Спеціалісти ПАТ «Вінницягаз» проводили серед школярів інформаційно-роз’яснювальну роботу і пропаганду знань щодо дотримання правил безпечного користування газом та побутовими газовими приладами. Газовики роз’яснювали дітям правила поводження з газом у побуті, поведінки у разі виявлення запаху газу, небезпеку вибуху, отруєння чадним газом тощо. При цьому  демонстрували спеціальне обладнання, яке застосовується аварійно-диспетчерською службою, пояснювали принцип його роботи, поширювали поліграфічну продукцію відповідної тематики. Діти захоплено слухали, роздивлялись експонати, активно відповідали на запитання.

«Надзвичайну ситуацію, як і будь-яку іншу нестандартну побутову ситуацію, набагато легше, швидше та дешевше попередити, аніж потім ліквідувати її наслідки. Проводячи подібні заходи, навчаючи правилам безпеки життєдіяльності, в тому числі безпечного поводження з газом в побуті, ми запобігаємо біді», - наголосив начальник служби охорони праці та цивільного захисту ПАТ «Вінницягаз» Ігор Семко.

Після закінчення заходу його організаторами та учасниками були підбиті підсумки. Оголошено про необхідність й надалі організовувати роботу Мобільного консультаційного пункту за участю аварійно-рятувальних служб, структурних підрозділів ДСНС України, газової служби тощо на території навчальних закладів, населених пунктів області.   

Джерело: