Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

До уваги клієнтів

23.08.2017 / 09:24

ПАТ "Вінницягаз" вітає із Днем Незалежності України!

Шановні колеги, партнери, друзі! 26 років тому ми стали свідками народження новітньої української держави, втілення в реальність одвічної мрії нашого народу – бути незалежним і вільним у своїх поглядах та переконаннях. Вважаю, це велика честь і відповідальність перед власним сумлінням і майбутніми поколіннями!
З Днем Незалежності України! З Днем Незалежності України! ФОТО: ПАТ "Вінницягаз"

Перші роки незалежності України були нелегкими для кожного з нас - то були часи, коли непевність у завтрашньому дні чергувалася із маленькими перемогами, успіхами та досягненнями. Перемоги ставали дедалі більшими, радість від досягнень – впевненішою, а майбутнє – чіткішим. Звісно, молода держава переживала свої злети й падіння, і кожний з нас щоденною працею долучався до формування такого життя, аби було що передати прийдешнім поколінням, аби було не соромно дивитися їм увічі та можна було пишатися своєю державою і на міжнародній арені.

Ми так багато зробили для того, аби заявити про себе у світі, але скільки ще роботи попереду... Тому сьогодні як ніколи важливо не втрачати віри у те, що все у нас з вами буде добре. Що українці писатимуть свою історію, згадуючи ці труднощі як одну з важливих передумов становлення державності, як те, що робить нас сильнішими, мудрішими, витривалішими.

Від імені усього колективу ПАТ «Вінницягаз» хочу привітати вас із 26-ою річницею Незалежності та побажати, передовсім, миру - в країні, в кожній родині, в душі та на серці. Нехай вас ніколи не полишає віра в Україну, в кожного з нас і наше гідне майбутнє. Бажаю завжди знаходити джерело радості та оптимізму, наснаги та впевнено рухатися по життю. Злагоди, добробуту, сімейного затишку, комфорту та гордості від того, що саме ми причетні до побудови сильної, згуртованої та гідної держави. Зі святом вас, з Днем Незалежності!

З повагою,

Голова правління ПАТ "Вінницягаз"

Олександр Кривак

Джерело: