Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

До уваги клієнтів

17.05.2018 / 11:15

ПАТ «Вінницягаз» долучився до Всесвітнього дня вишиванки

Сьогодні Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Проводиться щороку в третій четвер травня. Учасниками свята стали також працівники ПАТ «Вінницягаз», які із задоволенням прийшли сьогодні на роботу в українських вишитих сорочках.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до нього, одягнувши вишиванку на роботу, навчання або просто на прогулянку. Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуєш свою приналежність до віковічної української культурної традиції. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Ми — українці — нація з багатою історією та глибоким корінням. Ми пишаємось своїм походженням та традиціями, віримо в свої сили та світле майбуття наших дітей.

Джерело: