Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

До уваги клієнтів

01.09.2020 / 07:56

Обстежити газові мережі свого помешкання можна безкоштовно

З 01 по 30 вересня поточного року «Вінницягаз» проводить акцію для своїх клієнтів. Споживачі, які до 30 вересня 2020 року оплатять за розподіл газу по грудень 2020 р. включно, мають змогу безоплатно обстежити газові мережі своїх квартир чи приватних будинків.
Акція від АТ "Вінницягаз" Акція від АТ "Вінницягаз" ФОТО: АТ "Вінницягаз"

Учасникам акції «Вінницягаз» здійснить фаховий технічний огляд внутрішньобудинкових мереж, що передбачає:

  • візуальний огляд та приладове обстеження мереж на наявність витоків газу;
  • усунення виявлених витоків (ми гарантуємо забезпечення герметичності різьбових з’єднань та заміну ущільнюючих матеріалів);
  • за бажанням клієнта можлива безоплатна заміна кранів та гнучких рукавів до газових приладів, при наявності матеріалів у споживача.

Про здійснення оплати та бажання отримати безкоштовний огляд своїх мереж учасник акції подає заяву до Центру обслуговування клієнтів або повідомляє  за телефонами контакт-центру 067-01-10-104, (0432) 509-104.

 

Споживачі, які повністю розрахувалися з «Вінницягаз» за доставку газу по грудень 2020 року у січні – серпні, також можуть отримати фахове безоплатне обстеження мереж від «Вінницягаз».

Про свою оплату та бажання скористатися безоплатно послугою техогляду газових мереж вони мають повідомити Центр обслуговування клієнтів або контакт-центр у тому ж порядку.

«Наші фахівці перевіряють наявність оплати та формують графіки виконання зобов’язань по акції. Мережі обслуговуємо в порядку подачі заяв та повідомлень.» - пояснює комерційний директор АТ «Вінницягаз» Володимир Антошко.

Напередодні опалювального сезону компанія турбується про безпеку споживання газу та стан мереж у помешканнях наших клієнтів.

Безкоштовне обстеження мереж учасникам акції буде здійснюватися з 01 вересня по 31 грудня 2020 р.

«Вінницягаз» – спеціалізована сервісна компанія, з 65-річним досвідом роботи. Має сучасне обладнання та кваліфікований персонал, що гарантує якість та надійність послуг.

Встигніть до 30 вересня подбати про свою безпеку, а «Вінницягаз» вам у цьому допоможе.