Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

До уваги клієнтів

29.12.2018 / 20:20

Без номінацій на січень десять бюджетних організацій Вінниччини

Станом на 29 грудня не мають підтверджених від АТ «Укртрансгаз» обсягів природного газу на січень 2019 року десять бюджетних організацій Вінницької області.

Газорозподільні компанії не мають права доставляти природний газ споживачам без лімітів. Споживання природного газу без договору на постачання та без підтвердженої номінації Оператором ГТС згідно чинного законодавства розцінюється як несанкціоноване споживання та має бути припинене.

Відповідно мають загрозу залишитись без газу ряд закладів соціальної сфери (школи, дитячі садочки, лікарні тощо), а саме:  

1 - Відділ освіти Барської РДА;

2 - Відділ освіти Калинівської РДА;

3 - Відділ освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради;

4 - Відділ освіти Шаргородської РДА;

5 - Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глуховецької селищної ради;

6 - Управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА;

7 - Калинівська районна рада;

8 - Калинівська центральна районна лікарня;

9 - ДУ Літинська виправна колонія (№123);

10 - ВЧ № 2193 Могилів-Подільський прикордонний загін.

 

ПАТ «Вінницягаз» надало споживачам, які не мають номінацій газу, попередження про припинення розподілу їм блакитного палива.

Для уникнення відключень зазначені бюджетні організацій мають невідкладно вжити заходів з їх постачальником газу щодо належного підтвердження АТ «Укртрансгаз» лімітів на січень.

З метою забезпечення сталої роботи споживачів, недопущення зростання соціальної напруги та порушення вимог чинного законодавства, «Вінницягаз» звернулося до керівництва області щодо сприяння в отриманні бюджетними організаціями регіону планових обсягів природного газу на січень 2019 року.

Джерело: