Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

До уваги клієнтів

05.12.2018 / 16:32

83 об'єкти бюджетної сфери Вінниччини усе ще без лімітів газу на грудень

Станом на 5 грудня 2018 року 83 об’єкти бюджетної сфери та 4 теплопостачальних організації Вінницької області все ще залишаються без лімітів газу на грудень. Рішення про виділення номінацій для виробників теплової енергії можуть бути прийняті лише НАК «Нафтогаз України», а також АТ «Укртрансгаз» та незалежними постачальниками газу стосовно бюджетних організацій.
Комерційний вузол обліку ПАТ "Вінницягаз" Комерційний вузол обліку ПАТ "Вінницягаз" ФОТО: ПАТ "Вінницягаз"

4 грудня через відсутність номінацій було припинено подачу газу 63 споживачам. Після вирішення питання із заведенням лімітів 5 грудня відновлено подачу газу на 51 об’єкт. 
«На сьогодні в регіоні залишаються без газу 12 об’єктів. По 71 об’єкту ПАТ «Вінницягаз» направлені споживачам попередження про припинення розподілу енергоресурсу, однак вони продовжують працювати до вирішення питання з НАК «Нафтогаз України» та АТ «Укртрансгаз». До таких відносяться, зокрема три дитячі садки, дванадцять загальноосвітніх шкіл, одинадцять об’єктів закладів охорони здоров’я тощо.» - інформує технічний директор ПАТ «Вінницягаз» Володимир Білаш.
Лімітів не мають наступні бюджетні установи, організації та їх структурні підрозділи на місцях:
- Головне управління Національної поліції в Вінницькій області;
- 2-й державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСУНС у Вінницькій області;
- Вінницький обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України;
- ДВНЗ Могилів-Подільський монтажно- економічний коледж;
- Територіальне медичне обєднання Міністерства внутрішніх справ України по Вінницькій області; 
- ВЧ № 2193 Могилів-Подільський прикордонний загін;
- Відділ освіти Тульчинської РДА (10 шкіл; 3 ДНЗ);
- Іванівська сільська рада (відключено с/рада); працює 2 школи, 1 ДНЗ; 
- Вінницький обласний центр зайнятості (з 18 об'єктів 11 відключено).

Без номінацій також ОСББ «Подолянка – 7», ОСББ «Престиж – 2015», ДП Вінницької виправної колонії № 86 та Калинівський технологічний технікум. 
ПАТ «Вінницягаз» впродовж останніх двох місяців широко інформувало споживачів природного газу, про те, що у разі відсутності у них номінацій (лімітів) споживання природного газу, виділених НАК «Нафтогаз України» та АТ «Укртрансгаз» на відповідний період, компанія змушена буде припинити таким організаціям розподіл природного газу. 
Споживання газу при відсутності лімітів згідно чинного законодавства розцінюється як незаконний відбір (крадіжка). Відповідно, за відсутності номінацій газорозподільна організація вимушена припинити таким споживачам подачу газу незалежно від пори року та погодніх умов за вікном.
Ситуація критична та має бути якнайшвидше вирішена зазначеними споживачами з НАК «Нафтогаз України» та АТ «Укртрансгаз».
ПАТ «Вінницягаз» є газорозподільною організацією та не впливає на процедуру отримання лімітів. Компанія розподіляє енергоресурс відповідно до заведених номінацій. 
З питань отримання номінацій для підключення та відновлення газопостачання пропонуємо звертатись за телефонами: ПАТ «НАК «Нафтогаз України» тел.: (044) 586-3330, (044) 586-3537, АТ «Укртрансгаз» тел./факс: (044) 461-20-95, (044) 461-24-44

Джерело: