Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

До уваги клієнтів

15.09.2020 / 10:18

18 вересня обмежать подачу газу у Барі для ліквідації аварійної ситуації

18 вересня 2020 року «Вінницягаз» здійснить аварійно-відновлювальні роботи на підземному газопроводі середнього тиску у м.Бар.
Бригада АДС "Вінницягаз" розкопує підземмний газопровід у місцях витоків газу Бригада АДС "Вінницягаз" розкопує підземмний газопровід у місцях витоків газу

У зв’язку з цим 18 вересня буде тимчасово припинене газопостачання споживачів міста Бар по вулицях Дорошенка, Сірка, Наливайка, Івана Богуна та Данила Нечая (крім споживачів без будинкових регуляторів тиску).

Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних мереж та безпечного постачання природного газу споживачам.

Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності.

Газопостачання буде відновлене по мірі виконання запланованих робіт.

Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників АТ «Вінницягаз» до газових приладів своїх помешкань.

Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх будинках та квартирах.

Джерело: