Контакт-центр (0432) 509-104
 
Контакт-центр (0432) 509-104

До уваги клієнтів

28.07.2020 / 10:18

11-14 серпня «Вінницягаз» проведе ремонт газових мереж в Агрономічному

11-14 серпня «Вінницягаз» проведе планові роботи з ремонту газопроводів та обслуговування комплексних будинкових регуляторів тиску в селищі Агрономічне Вінницького району.
Обслуговування комплексних будинкових регуляторів тиску Обслуговування комплексних будинкових регуляторів тиску ФОТО: АТ "Вінницягаз"

У зв’язку з цим 11-14 серпня буде тимчасово припинене газопостачання споживачів масиву «Окружний»,  12-14 серпня – масиву «Молодіжний» селища Агрономічне.

Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних мереж та безпечного постачання природного газу споживачам.
Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності.

Газопостачання буде відновлене по мірі виконання запланованих робіт.

Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників АТ «Вінницягаз» до газових приладів своїх помешкань.

Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх будинках та квартирах.

Джерело: